Home » Azja » Iran » Witamy w Iranie
Iran Hamadan

Witamy w Iranie

To była szybka piłka, wyjście z samolotu, potem krótka kolejka do okienka dla obcokrajowców, gdzie pan rzucił okiem na moją podobiznę, odszukał wizę, przybił pieczątkę i z uśmiechem powiedział: Welcome to Iran!

A wcześniej w samolocie pogadałem sobie z jedną Iranką i wraz z nią podjechałem do centrum pod mój hotel. Co ciekawe całkiem otwarcie i sama mówiła o wyborach, które nadchodzą. Że nie zamierza głosować, że w poprzednich głosowała na Musawiego, że jest zawiedziona, że rząd nie jest rządem z jej snów itp. Aż zaskoczony byłem otwartością!

Jutro wyłażę na miasto, na Teheran. Póki co pora spać 🙂

Aha: Facebook jest zblokowany, ale Gmail działa. Gazeta.pl też podpadła, zresztą tak samo jak Interia i Onet. WP działa, działają też wszystkie strony Mediów Regionalnych 🙂

About Paweł Osmólski

Amator podróży do Azji i po Europie Wschodniej, a szczególnie po Bałkanach. Jakoś tak mam, że marzenia same mi się nie spełniają, zatem robię wszystko, by je spełnić. Preferuję wyjazdy w pojedynkę, bo tylko wtedy w drodze spotyka się najciekawszych ludzi. Nie zawsze miłych, ale tylko tak można poznać prawdziwą twarz danego kraju. Wolę brudną prawdę niż lukrowane opowieści o jednorożcach. Dlatego moje opisy są czasami do bólu szczere ale zawsze prawdziwe. Dużo pracuję, w czasie wolnym piszę tego bloga i szukam najlepszego piwa na świecie :)

One comment

  1. wrzućta jakąś notkę socjologiczną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.